Uudised

23.05.2017Ootame oma meeskonnaga liituma psühholoogi
Hariduse Tugiteenuste Keskus ootab oma meeskonnaga liituma psühholoogi (aineühenduse kuraatorit). Töö… Loe edasi
15.05.2017Vanemate vestlusring teemal “Eesti keele ja matemaatika õpet toetavad tegevused koolieelikutega”
Ootame lapsevanemaid Hariduse Tugiteenuste Keskusesse 25.mail kell 17.30-19.00 osalema vestlusringis "Eesti keele ja m… Loe edasi
10.01.2017Vanemate vestlusring teemal “Sotsiaalsete oskuste arendamine koolieelses eas”
Ootame lapsevanemaid Hariduse Tugiteenuste Keskusesse 19.jaanuaril kell 17.30-19.00 osalema vestlusringis "Sotsiaalsete osk… Loe edasi

Rohkem uudiseid

Eripedagoogid

Keiti Kungla-Lilo, keiti.kungla@tugiteenused.tartu.ee

 Olen õppinud Tartu Ülikoolis eripedagoogikat ja logopeediat. Töökogemust oman lasteaias sobitusrühma- ja üldlogopeedina, samuti erikooli eripedagoogi ja logopeedina. 2014.aasta augustis alustasin tööd Hariduse Tugiteenuste Keskuses. Eripedagoogi ameti juures pean oluliseks koostööd last abistavate spetsialistide ja vanema vahel.

Galina Manajenkova, galina.manajenkova@tugiteenused.tartu.ee

Olen õppinud Tartu Ülikoolis eripedagoogikat ja toetanud lasteaia- ja koolilapsi logopeedi ning eripedagoogina üle 30 aasta. Oma igapäevases töös nõustan ka lapsevanemaid ja õpetajaid. Töötan nii eesti- kui venekeelsete lastega.

Merle Varik, merle.varik@tugiteenused.tartu.ee

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli eripedagoogika osakonna ning oman mitmekülgset töökogemust hariduslike erivajadustega laste õpetajana. Eripedagoogina pean koolielus eriti oluliseks sära laste silmis. Selle kadumisel olen rõõmuga nõus toetama õpetajaid, tugispetsialiste ning lapsevanemaid, et üheskoos aidata lapsel taas kogeda koolirõõmu.

Sirje Uibo, telefon 746 1003, sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli eripedagoogi ja logopeedina. Oman tööalast kogemust põhikooli logopeedina, õpiabirühma õpetajana, kooli tugisüsteemide juhina ning põhihariduse lihtsustatud õppekava lihtsustatud õppe õpetajana. Hariduse Tugiteenuste Keskuses, endise nimega Nõustamis- ja Õpiabikeskuses, töötan alates 2000. a. 

Avaldatud: 29.05.2015