Uudised

07.10.2019Tähistame vaimse tervise nädalat
Täna algab vaimse tervise nädal. Tartu linna koolipsühholoogide aineühendus on selle tähistamiseks organiseerinud järgmis… Loe edasi
17.09.2019Muudatused registreerimisel
Hariduse Tugiteenuste Keskuse teenustele saab nüüd registreerida elektroonselt. Hariduse Tugiteenuste Keskuse spetsialist… Loe edasi
24.05.2019Lasteaedade töötajatele valmis juhendmaterjal keerulisteks olukordadeks
2019.aasta esimestel kuudel valmis Hariduse Tugiteenuste Keskuse juhtimisel Tartu lasteaedade töötajatele juhendmaterjal kriis… Loe edasi

Eripedagoogid

Eripedagoog uurib ja arendab lapse tunnetustegevust (taju, mälu, mõtlemine, tähelepanu), õpioskusi, suulist ja kirjalikku kõnet. Eripedagoogi tegevuse eesmärk on eakaaslastest eristuva õppija arengu toetamine ja suunamine, arvestades õppekava(de) nõuete ja võimalustega. Eripedagoog hindab lapse koolivalmidust.

Merit Nukka

merit.nukka@tugiteenused.tartu.ee

Galina Manajenkova

galina.manajenkova@tugiteenused.tartu.ee

Merle Varik

merle.varik@tugiteenused.tartu.ee


Sirje Uibo

sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee


Ana Kontor

ana.kontor@tugiteenused.tartu.ee


Keiti Kungla-Lilo (lapsehoolduspuhkusel)

keiti.kungla-lilo@tugiteenused.tartu.ee 

Viimati muudetud: 14.09.2019