Uudised

16.03.2020Töökorraldus eriolukorra ajal
Head kliendid ja haridusasutused! Hariduse Tugiteenuste Keskus on ajutiselt suletud, töötame võimaluse piires kaugtöö v… Loe edasi
23.12.2019Raamat “Parim ajaviide”
Täna tõid meie keskusesse usinad päkapikud kingitusi: lastele mõeldud tegevusraamatud "Parim ajaviide". Raamatu autorid… Loe edasi
20.12.2019Rõõmsat pühadeaega!
Soovime teile ilusaid ja meeldejäävaid pühi!… Loe edasi

Nõustamiseelne info kliendile

Seoses sellega, et COVID-19 ei ole veel täielikult taandunud, palume Teil Hariduse Tugiteenuste Keskusesse nõustamisele tulles arvestada alljärgnevaga:

  • Keskuse ooteruumi puhastatakse regulaarselt päeva jooksul, spetsialistide ruumide põhilised kontaktpinnad (laud, kasutatud vahendid) puhastatakse iga kohtumise järgselt.
  • Kui Teil või Teie pereliikmel on nakkushaigustele omaseid sümptomeid (palavik, halb enesetunne, lihasvalu, köha, nohu jne) palume helistada telefoni 7461000 – tühistame Teie nõustamisaja ja pakume asemele uue aja umbes kahe nädala pärast.
  • Haigussümptomitega inimesi keskuses vastu ei võeta.
  • Nõustamisele võiks võimalusel tulla kahekesi – st laps koos ühe täiskasvanuga.
  • Nõustamisele palume tulla võimalikult täpseks ajaks, et vältida ooteruumis teiste klientidega kohtumist. Ilusa ilma korral saab oodata ka õues. Ooteruumis istudes palume hoiduda teistest klientidest kahe meetri kaugusele.
  • Võimalusel edastage vajalikud dokumendid kohtumisele eelnevalt elektrooniliselt meiliaadressile htk@tartu.ee või otse Teid ootavale spetsialistile (meiliaadressi leiate siit: https://www.tugiteenused.tartu.ee/tootajad). Kaasavõetavad dokumendid palume panna kilekaante vahele või kiletaskusse. Kui Teil pole kiletaskut, siis paluge seda meie administraatorilt.
  • Keskusesse saabudes palume kasutada keskuses saadaval olevat käte desinfitseerimisvahendit või pesta käed seebi ja sooja veega vähemalt 20 sekundit. Soovitatav on seda teha ka pärast kohtumise lõppu.
  • Keskuses viibides, sh nõustamise ajal, on soovitatav kasutada näomaski. Kui Teil pole oma maski, võimaldame Teile ja Teie lapsele kohapeal maski.
  • Teie ja Teie lapse turvalisuse huvides oleme ajutiselt eemaldanud keskuse ootealalt mänguasjad, joonistamis- ja lugemismaterjalid. Vajadusel saab neid küsida spetsialistilt või administraatorilt (ainult selleks ajaks kui lapsevanem spetsialistiga räägib ja laps peab ootama).

Palume mõistvat suhtumist – (üheskoos saame viirusest võitu)!

Viimati muudetud: 19.05.2020