Uudised

23.12.2019Raamat “Parim ajaviide”
Täna tõid meie keskusesse usinad päkapikud kingitusi: lastele mõeldud tegevusraamatud "Parim ajaviide". Raamatu autorid… Loe edasi
20.12.2019Rõõmsat pühadeaega!
Soovime teile ilusaid ja meeldejäävaid pühi!… Loe edasi
12.12.2019Jõuluseminar 2019
Teisipäeval, 10. detsembril toimus Hotell Lydia sündmuskeskuses Tartu linna haridusasutuste tugispetsialistide jõulusem… Loe edasi

Eripedagoogid

Eripedagoog uurib ja arendab lapse tunnetustegevust (taju, mälu, mõtlemine, tähelepanu), õpioskusi, suulist ja kirjalikku kõnet. Eripedagoogi tegevuse eesmärk on eakaaslastest eristuva õppija arengu toetamine ja suunamine, arvestades õppekava(de) nõuete ja võimalustega. Eripedagoog hindab lapse koolivalmidust.

Sirje Uibo-Eripedagoog, tugiteenuste koordinaator, Tartu koolide HEVkode aineühenduse koordinaator

Sirje Uibo

Eripedagoog, tugiteenuste koordinaator, Tartu koolide HEVkode aineühenduse koordinaator
Sirje tegeleb peamiselt koolilastega.

E-post: sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

Merle Varik-Eripedagoog

Merle Varik

Eripedagoog
Merle töötab peamiselt kooleelikute ning I ja II kooliastme lastega.

E-post: merle.varik@tugiteenused.tartu.ee

Ana Kontor-Eripedagoog, Tartu eripedagoogide aineühenduse koordinaator

Ana Kontor

Eripedagoog, Tartu eripedagoogide aineühenduse koordinaator
Ana tegeleb koolide tugimeeskondade koolikorraldusalase ja õpetajate erimetoodilise nõustamisega.

E-post: ana.kontor@tugiteenused.tartu.ee

Galina Manajenkova-Eripedagoog

Galina Manajenkova

Eripedagoog
Galina töötab peamiselt vene- ja kakskeelsete lastega.

E-post: galina.manajenkova@tugiteenused.tartu.ee

Keiti Kungla-Lilo-Eripedagoog (ajutiselt eemal)

Keiti Kungla-Lilo

Eripedagoog (ajutiselt eemal)
Keiti töötab peamiselt eelkooliealiste lastega.

E-post: keiti.kungla-lilo@tugiteenused.tartu.ee

Merit Nukka-Eripedagoog (ajutiselt eemal)

Merit Nukka

Eripedagoog (ajutiselt eemal)
Merit tegeleb peamiselt laste koolivalmiduse hindamise ning koolilaste toetamisega.

E-post: merit.nukka@tugiteenused.tartu.ee

Viimati muudetud: 15.11.2019