Uudised

16.03.2020Töökorraldus eriolukorra ajal
Head kliendid ja haridusasutused! Hariduse Tugiteenuste Keskus on ajutiselt suletud, töötame võimaluse piires kaugtöö v… Loe edasi
23.12.2019Raamat “Parim ajaviide”
Täna tõid meie keskusesse usinad päkapikud kingitusi: lastele mõeldud tegevusraamatud "Parim ajaviide". Raamatu autorid… Loe edasi
20.12.2019Rõõmsat pühadeaega!
Soovime teile ilusaid ja meeldejäävaid pühi!… Loe edasi

Lasteaedade psühholoogid

Alates 2017. aasta kevadest on Hariduse Tugiteenuste Keskuse töötajate koosseisus Tartu munitsipaallasteaedades teenust pakkuvad psühholoogid.

Piret Evert-Psühholoog

Piret Evert

Psühholoog
Piret tegeleb valdavalt väikeste lastega ja neid ümbritseva süsteemiga, milleks on kodu ja lasteaed. Ta kasutab oma töös teadmisi mängu-, pere- ja skeemiteraapiast. Piret töötab Tartu lasteaedade Karoliine, Piilupesa ja Sass lastega.
Telefon: 53364133

E-post: piret.evert@tugiteenused.tartu.ee

Rine Pent-Psühholoog

Rine Pent

Psühholoog
Rine töötab Tartu lasteaedades Pääsupesa ja Krõll. Lastega töös kasutab ta mänguteraapia väljaõppes omandatud tehnikaid. Telefon: 53637141

E-post: rine.pent@tugiteenused.tartu.ee

Maria Urbel-Psühholoog

Maria Urbel

Psühholoog
Maria töötab Tartu lasteaedade Rõõmupesa ja Kelluke lastega, rakendades pere-, mängu- ja loovteraapia võtteid. Maria nõustab ja toetab lasteaedades eesti- ja venekeelseid lapsi, nende vanemaid, õpetajaid ning juhtkonda.
Telefon: 5241742

E-post: maria.urbel@tugiteenused.tartu.ee

Hedy Vahimets-Psühholoog

Hedy Vahimets

Psühholoog

E-post: hedy.vahimets@tugiteenused.tartu.ee

Kaisa Puusta-Psühholoog (ajutiselt eemal)

Kaisa Puusta

Psühholoog (ajutiselt eemal)

E-post: kaisa.puusta@tugiteenused.tartu.ee

Elis Sarapuu-Psühholoog (ajutiselt eemal)

Elis Sarapuu

Psühholoog (ajutiselt eemal)

E-post: elis.sarapuu@tugiteenused.tartu.ee

Viimati muudetud: 19.11.2019